JAMA

Josef Cetkovský

          Josef Cetkovský - el.kytara, zpěv. Každým
coulem perfekcionalista a puntičkář v dobrém slova smyslu. Jeho snaha o zlepšování hudebního provedení a zvuku celé kapely je stejná jako vesmír: nekonečná. V kapele pověstný svým zápisníkem na schůze - pokud dojde k jeho vytažení, zbytek kapely ví, že je zle. POŽITKY: Jelikož jeho hodnoty, co se týče požitků a prožitků, jsou poněkud odlišné od ostatních členů kapely, je u něj otázka žízně bezpředmětná. KDYŽ JAMA NEHRAJE: poslouchá blues, opečovává své kytary anebo si rád zajamuje.

Martin Jura

          Martin Jura (vl. jm. Richard Lekavý) - ak.kytara, saxofon, zobcová flétna, akordeon, klávesy, zpěv. Na pódiu jednoznačně lídr kapely. Vzhledem k neustálému střídání nástrojů se asi nejvíc "nadře".Ostatní členové kapely ho podezřívají, že by pravděpodobně zahrál i na násadu od lopaty. Nemá rád schůze. POŽITKY: Jeho žízeň je jako zpoždění u vlaku - někdy větší, někdy menší. KDYŽ JAMA NEHRAJE: skládá hudbu, rozepisuje sbory nebo se učí hrát na další hudební nástroj.

Jaroslav Bělík

          Jaroslav Bělík - basová a akustická kytara, zpěv. Protože má hudební vzdělání je jeho prvořadým úkolen, hned po hře na baskytaru, dbát na čistotu vokálů. Má před sebou velký kus práce s poněkud neurčitým výsledkem. Ke svěřenému úkolu se ovšem staví zodpovědně a neodpustí nikomu ani pípnutí vedle. Schůze mu nevadí. POŽITKY: Zásadně nikomu nesděluje počet vypitých piv. KDYŽ JAMA NEHRAJE: hraje v symfonickém orchestru na bicí nástroje nebo v  příležitostném "country" bandu.

Zbyněk Blaha

          Zbyněk Blaha - bicí nástroje, zpěv. Aktuálně nejmladší člen Jamy, věkově i služebně. Kromě hraní na bicí se rád věnuje jídlu a spánku.  Vzhledem k tomu, že má rád motory a motorky (sám také jednu vlastní), dostal v Jamě kromě bicích na starosti také naši Klisnu. KDYŽ JAMA NEHRAJE: zdokonaluje se v ovládání svých bicích souprav.

 

 

 

Published on